Chcete jednoduše a rychle obchodovat s FSC materiálem či výrobky? Představujeme nový FSC Market tisknout

Chcete prodat nebo nakoupit FSC materiál nebo výrobky? Nevíte, jak se spojit s tím nejvhodnějším odběratelem či kde najít vhodnou nabídku? FSC Česká republika připravila ve spolupráci s německou pobočkou FSC nový projekt tzv. FSC Market, jehož smyslem je pomoci primárně českým, slovenským, německým a rakouským držitelům certifikátu jednoduše a efektivně spojit poptávku s nabídku FSC certifikovaného materiálu a výrobků.


Co je FSC Market?

Je to nový digitální nástroj, jehož úkolem je usnadnit vyhledávání obchodních partnerů mezi českými, slovenskými, německými a rakouskými držiteli certifikátu FSC. Aktuálně již funguje německý FSC Market (pod názvem FSC Produkte - můžete navštívit zde), který zahrnuje klíčové údaje od všech německých a rakouských certifikovaných firem. V následujících měsících však tuto databázi rozšíříme a zprovozníme FSC Market v dalších třech jazycích, konkrétně v Češtině, Slovenštině a Angličtině. V těchto jazykových mutacích na FSC Marketu již budou zahrnuti i čeští a slovenští držitele certifikátu FSC.

Na rozdíl od databáze všech držitelů certifikátu FSC na světě (najdete zde), která slouží k ověřování jejich platnosti a rozsahu a má velmi omezené možnosti filtrování, je nový FSC Market nástrojem, který usnadní hledání obchodních partnerů.

Vyhledávání konkrétního dodavatele bude umožněno pomocí detailního filtrovacího mechanismu, který umožní třídit nabídky a poptávky podle typu materiálu, výrobku, jednotlivých oborů ale i dle jejich geografické lokalizace.

Všichni držitelé certifikátu FSC z Česka a Slovenska budou mít automaticky na FSC Marketu vytvořený svůj základní profil, ke kterému dostanou přístupové údaje. Tento profil si firmy budou moci upravit dle vlastních preferencí a toho, jak chtějí firmu na FSC Marketu veřejně prezentovat.

Spuštění české a slovenské verze FSC Marketu je plánováno na podzim letošního roku. Pokud vás FSC Market zaujal a nechcete, aby vám jeho spuštění uniklo, stačí sledovat náš web a Facebookovou stránku, na kterých budeme o všech novinkách spojených s FSC Marketem informovat.


Podporující členové FSC Česká republika:http://www.hornbach.czhttp://www.pointcz.cz
 

® FSC, A.C. All rights reserved. FSC-SECR-0038