Valná hromada FSC ČR tisknout

Český zástupce mezinárodní nevládní organizace Forest Stewardship Council (FSC) zve zájemce z řad lesnických a dřevařských subjektů, nevládních organizací i dalších zájemců na 7. valnou hromadu FSC  ČR, o.s.

Valná hromada proběhne ve středu 24. září 2008 v době od 9 do 13 hodin v zasedací místnosti č. 900 Ministerstva životního prostředí ČR, Vršovická 65, Praha.

Mezi cíle 7. valné hromady FSC ČR patří: seznámit zúčastněné s činností organizace v letech 2007 a 2008 a strategií organizace v letech 2009 a 2010, informovat o dění v FSC v ČR a ve světě, vytvořit rámec pro revizi Českého standardu FSC, informovat o certifikaci zpracovatelského řetězce včetně ukázek certifikovaných výrobků a zvolit orgány sdružení.

Odpoledne proběhne na tomtéž místě první pracovní setkání k revizi Českého standardu FSC. Zváni jsou členové FSC ČR i hosté. Novinkou valné hromady bude výstavka FSC výrobků českých certifikovaných firem jako jsou Dipro Proseč, Dřevotvar družstvo a další.

Účast přislíbili zástupci ministerstev, lesních podniků, výrobců ze dřeva, obchodníků a nevládních organizací se zaměřením na životní prostředí a sociální sféru. Zájemci se mohou hlásit na e-mailové adrese info@czechfsc.cz. Těšíme se na viděnou!


Podporující členové FSC Česká republika:http://www.hornbach.czhttp://www.pointcz.cz
 

® FSC, A.C. All rights reserved. FSC-SECR-0038