Odstartovali jsme II. ročník fotosoutěže Není les jako les tisknout

Po loňském prvním a velmi úspěšném ročníku fotografické soutěže letos startujeme druhý. Tak neváhejte a zapojte se, vyhrát můžete například digitální zrcadlovky.

Fotografická soutěž má upozornit na důležitost šetrného lesního hospodaření a také na odpovědnou spotřebu dřevných výrobků. Podobně jako v minulém roce, i v tom letošním byste se měli pokusit zachytit interakci mezi lesem a člověkem. Soutěžní fotografie je možno zasílat do jedné ze tří kategorií, které souvisejí s hlavními pilíři FSC – ekologickým, ekonomickým a sociálním. Těmito kategoriemi jsou:

  • les a příroda
  • výrobky ze dřeva
  • lidé a dřevo

Fotografie do soutěže můžete nahrávat prostřednictvím formuláře na našich webových stránkách. Fotosoutěž potrvá do 31. srpna 2014. Slavnostní vyhlášení výsledků a výstava vítězných snímků se bude konat 26. září 2014 v u příležitosti FSC Friday – mezinárodní oslavy šetrného lesního hospodaření.

Vítěz každé kategorie získá digitální zrcadlovku Canon EOS 700D v setu s objektivem 18–55 mm. Na druhém a třetím místě každé z kategorií čeká na vybrané fotografy kompaktní fotoaparát Canon PowerShot G16, respektive Canon PowerShot SX600HS. Tři nejlepší fotografie v každé kategorii vybere odborná porota složená z profesionálních fotografů a zástupců mediálních partnerů.

Jak se soutěže zúčastnit?

Stačí zaslat soutěžní snímky prostřednictvím soutěžního formuláře. Při nahrávání prosím vyplňte všechny údaje, abychom vás mohli kontaktovat v případě výhry, každý snímek by měl splňovat následující podmínky

  • fotografie musí ve svém názvu obsahovat jméno a příjmení soutěžícího včetně označení kategorie (číslem) – místo mezer v názvu uvádějte pomlčky, nepoužívejte diakritiku
  • zaslané fotografie musí mít alespoň 2000 px na jejich kratší straně
  • zasláním fotografií do soutěže souhlasíte s pravidly fotosoutěže

Podporující členové FSC Česká republika:http://www.hornbach.czhttp://www.pointcz.cz
 

® FSC, A.C. All rights reserved. FSC-SECR-0038