Zahájili jsem čtvrtý ročník fotografické soutěže Není les jako les tisknout

Již počtvrté se můžete zúčastnit fotografické soutěže Není les jako les, jejímž cílem je upozornit na důležitost šetrného přístupu k pěstování lesních porostů, který zaručuje například přírodě blízké lesní hospodaření.

Fotosoutěž „Není les jako les“ bude trvat až do konce letních prázdnin. V průběhu trvání mohou účastníci přihlásit své fotografie do jedné ze tří kategorií

 

  1. když lesy ožijí
  2. dobré dřevo ve vašich rukou
  3. váš čistý list.

 

Kategorie odkazují na tři hlavní pilíře udržitelného rozvoje a FSC – ekologický, sociální a ekonomický. Letošní čtvrtý ročník je rozšířen také o videokategorii s názvem „kamera v háji“ do níž mohou účastníci posílat krátká, nejvíce dvouminutová, videa kreativně ztvárňující dění v lesích.

Ceny a podmínky

Na soutěžící čeká celkem deset cen, které obdrží autoři fotografií na prvních třech místech v jednotlivých kategoriích a vítěz kategorie video. Výběr vítězných fotografií a videa bude v rukou odborné poroty.

Vítězové se mohou těšit na digitální zrcadlovku Canon EOS 750D s objektivem, soutěžící na druhém a třetím místě pak  na pokročilé digitální kompakty Canon PowerShot G9 X a Canon PowerShot SX420 IS. Hlavní cenou videokategorie je digitální videokamera Canon Legria HF R706.

Fotografie a videa mohou všichni soutěžící posílat prostřednictvím formuláře na webových stránkách www.vyfotdrevo.cz, kde najdou také podrobné podmínky účasti v soutěži a galerii fotografií a videí zaslaných do soutěže. Mediálním partnerem soutěže je měsíčník Digitální fotomagazín a časopis FOTO. Ceny do soutěže věnovala společnost Canon.


CHCI NAHRÁT FOTOGRAFII DO SOUTĚŽE


 


Podporující členové FSC Česká republika:http://www.hornbach.czhttp://www.pointcz.cz
 

® FSC, A.C. All rights reserved. FSC-SECR-0038