Vychází kalendář z fotografické soutěže 2016 tisknout

Čtvrtý ročník fotografické soutěže "Není les jako les" jsme sice ukončili posledního srpna a ceny jsme rozdali o měsíc později, nicméně všechny zaslané soutěžní fotografie nezahálí. Vítězné snímky ve velkoformátovém provedení, ještě čeká jedna až dvě zastávky, když budou veřejně vystaveny. Již nyní si však můžete zdarma objednat domů kalendář A3 z fotosoutěže - pouze za cenu poštovného.

Prozatím jednáme o výstavě v některém z prostor ve městě Brně, již nyní však víme, že se fotografie objeví v první polovině roku 2017 v Praze – podrobnosti brzy zveřejníme. Do té doby si však můžete naši soutěž a s ní i odpovědný nákup FSC certifikovaných výrobků připomenout nástěnným kalendářem, který jsme pro vás připravili i letos.

V kalendáři najdete výběr fotografií, které se umístily v první desítce každé ze soutěžních kategorií. Kalendář formátu A3 si můžete objednat na adrese info@czechfsc.cz. Kalendář je zdarma, a proto bychom vás rádi za jeho zaslání požádali o příspěvek na poštovné, případně příspěvek v libovolné výši na náš účet. Podrobnosti vám sdělíme v emailu.

Tématem fotosoutěže „Není les jako les“ byla v letošním roce opět podpora přírodě blízkého, trvale udržitelného lesního hospodaření a značky FSC (Forest Stewardship Council). Soutěžící mohli přihlásit své fotografie do soutěže v jedné ze tří kategorií – „dobré dřevo ve vašich rukou,” „když lesy ožijí” a „váš čistý list,” které odkazují na tři hlavní pilíře udržitelného rozvoje a FSC – ekologický, sociální a ekonomický. Více informací o soutěži najdete na www.vyfotdrevo.cz.


Podporující členové FSC Česká republika:http://www.hornbach.czhttp://www.pointcz.cz
 

® FSC, A.C. All rights reserved. FSC-SECR-0038