Revidovaný manuál pro používání loga FSC pro propagační účely vstoupil v platnost tisknout

Revidovaná verze Manuálu pro používání značky FSC držiteli licencí pro propagační účely nabyla platnosti od 1. června 2019.


Držitelé propagační licence FSC můžou už v současné době využívat FSC ochranné známky k propagaci FSC certifikovaných výrobků nebo služeb podle pravidel nového manuálu. Celý dokument je pro zájemce ke stažení zde.

Připravili jsme také speciální dokument, který shrnuje veškeré změny, které jsou v novém manuálu oproti staré verzi. Stahujte ho zde.

Přechodné období pro tento dokument začalo 1. června letošního roku a bude trvat 12 měsíců, tedy až do 31. května 2020. Během tohoto období můžou držitelé licencí nadále využívat starého standardu FSC-STD-50-002 V1-0 a požadavků, které se vztahují k používání ochranné značky „Forests For All Forever“ necertifikovanými uživateli. Alternativně můžou informovat svého poskytovatele obchodní značky FSC, že mají zájem přejít na nový manuál.

Pokud máte zájem o další informace, navštivte naši stránku aktivních procesů, konkrétně část, která se věnuje revizi Manuálu nebo si přečtěte předchozí článek, který FSC vydalo u příležitosti zavedení revidované verze Manuálu.

Pokud byste měli jakékoli další dotazy, spojte se s týmem FSC, který se stará o užívání značky FSC na adrese trademark@fsc.org.


Podporující členové FSC Česká republika:http://www.hornbach.czhttp://www.pointcz.cz
 

® FSC, A.C. All rights reserved. FSC-SECR-0038