FSC ČR připravuje celorepublikovou fotografickou soutěž - zapojte se! tisknout

FSC Česká republika v současné době připravuje celorepublikovou fotografickou soutěž, jejíž vítězové budou slavnostně vyhlášeni na celosvětový FSC Friday 2013 (27. září 2013). Stále je ještě možnost pro společnosti či firmy, které se chtějí do soutěže zapojit formou partnerství. Za ceny pro vítěze v jedné ze tří kategorií získají partneři možnost propagace po celé České republice, pomohou propagovat přírodě blízké lesnictví a ochranu mizejících světových lesů. Tento dar si pak navíc mohou společnosti odečíst od základu daně a partnerství tak může být bezplatnou prezentací firmy podporující přírodě blízké lesní hospodaření. Soutěž začne na konci dubna.     

©FSC A.C Malaysia Deramakot

Velká fotografická soutěž proběhne v rámci kamapně a projektu „Není les jako les.“  Bude mít tištěnou i webovou formu, propagována bude letáky, plakáty v MHD ve velkých městech po celé ČR, na sociálních sítích, inzercí a články v tisku. Zúčastnit se jí bude moci každý zasláním fotografie do jedné z tematických kategorií, které charakterizují tři základní pilíře FSC a ochrany lesů - environmentální, ekonomický a sociální. Slavnostní veřejné vyhlášení soutěže proběhne na celosvětový FSC Friday (27. 9. 2013) a bude spojené s filmovým pásmem.

Podpoření soutěže věnováním cen pro vítěze se společnost stane oficiálním partnerem soutěže a její logo objeví na všech tištěných materiálech, webových stránkách a veřejných akcích soutěže. Tento dar si jako firma navíc můžete odečíst dle § 20 odst. 8 zákona o dani z příjmu od základu daně (pokud hodnota daru bude činit alespoň 2 000 Kč) a partnerství je tak bezplatnou marketingovou prezentací či propagací Vaší firmy po celé ČR.

V případě jakýchkoliuv dotazů či zájmu o partnerství nás neváhejte kontaktovat na martin.koubek@czechfsc.cz či telefonu  + 420 545 211 383.

 

 

©FSC A.C Honduras


Podporující členové FSC Česká republika:http://www.hornbach.czhttp://www.pointcz.cz
 

® FSC, A.C. All rights reserved. FSC-SECR-0038