FSC Friday 2015 a vyhlášení výsledků fotosoutěže Není les jako les tisknout

Stejně jako každý rok, i v tom letošním se kvapem blížíme k poslednímu zářijovému pátku, kdy se celosvětově slaví FSC Friday.  V tento den si připomínáme důležitost lesů a odpovědného, přírodě blízkého lesního hospodaření. V letošním roce připadá FSC Friday na 25. září.

Věříme, že si i vy při nakupování výrobků ze dřeva najdete čas zapřemýšlet, jak můžete pomoci k s ochraně lesů. Je to velmi jednoduché, stačí při nákupu hledat značku FSC, která zaručuje, že dřevo pro výrobu pochází z odpovědných zdrojů. Hledání značky FSC však nemusí být pouze jednorázové, sami brzy zjistíte, že výrobky z odpovědných zdrojů jsou stejné jako ostatní a neliší se ani cenou.

Do oslav FSC Friday se i letos zapojila řada národních kanceláří FSC po celém světě, konkrétní aktivity můžete sledovat na centrálním webu FSC Friday. Patří mezi ně nejčastěji vzdělávací semináře, workshopy či prohlídky certifikovaných lesů s průvodcem

My jsme se rozhodli oslavit FSC Friday fotografickou soutěží Není les jako les, které se mohl zúčastnit kdokoliv, kdo má rád fotografii. Vyhlášení výsledků soutěže a předání cen se bude konat právě na FSC Friday v sídle společnosti Olympus (Evropská 176) v Praze, kam jsou srdečně zváni nejen účastníci fotosoutěže, ale i široká veřejnost.

 


Podporující členové FSC Česká republika:http://www.hornbach.czhttp://www.pointcz.cz
 

® FSC, A.C. All rights reserved. FSC-SECR-0038