FSC spustilo marketingový průzkum pro rok 2009 tisknout

FSC spustilo marketingový průzkum pro rok 2009
Mezinárodní centrum organizace Forest Stewardship Council v Bonnu spustila v srpnu průzkum, kterým chce zjistit zpětnou vazbu držitelů prestižního certifikátu FSC z celého světa. Jde o další ze série průzkumů, jejichž cílem je zjistit, jak klienti systému FSC vnímají přínosy své certifikace FSC a jaké jsou jejich potřeby a případné potíže. FSC také dále vyzývá své členy a nositele certifikátu, aby se průzkumu účastnili a dali tak organizaci FSC podněty jak dále zlepšovat své služby. Spustit podobný projekt a detailněji se zaměřit na spolupráci s certifikovanými subjekty tak, aby plně zužitkovali FSC certifikaci je jednou z priorit i FSC ČR. 

Ačkoliv je průzkum určen primárně držitelům certifikátu FSC tj. certifikovaným lesnickým a dřevozpracovatelským subjektům, obsahuje i dotazy pro ostatní zájmové skupiny, které ho též mohou využít pro zpětnou vazbu k vedení FSC v Bonnu.

Formulář průzkumu je k dispozici online v několika světových jazycích na http://fscsurvey.limequery.org/index.php?sid=66768&lang=en a bude možné jej vyplnit a odeslat do 19. října 2009. 


Výsledky průzkumu budou, jako každým rokem, sdíleny v rámci sítě FSC, představeny v balíčku FSC Market Info Pack a dalších FSC publikacích. Výsledky průzkumu z roku 2008 nejdete na stránce http://www.fsc.org/facts-figures.html.

Zdroj: FSC Weekly News Update, srpen 2009


Podporující členové FSC Česká republika:http://www.hornbach.czhttp://www.pointcz.cz
 

® FSC, A.C. All rights reserved. FSC-SECR-0038