FSC vyhlásilo vítěze soutěže o nejlepší aplikaci pro virtuální audity tisknout

Mezinárodní ústředí FSC vyhlásilo v druhé polovině letošního září vítězné projekty tzv. Good Code Hackathonu, tedy veřejné soutěže určené pro programátory. Účastníci hackathonu dostali za úkol vytvořit funkční a uživatelsky efektivní řešení pro provádění virtuálních auditů, které mají z důvodu globální pandemie dočasně nahradit klasické terénní audity. Jsou to totiž právě audity, které mají zásadní vliv na celkovou integritu systému FSC. Nalezení inovativních řešení pro provádění auditů v dnešních mimořádných podmínkách je tím pádem jedním z nedůležitějších kroků, které si pro letošní rok organizace FSC vytyčila.


Programátorské klání, které bylo zahájeno v první polovině letošního července, mělo několik soutěžních kategorií. Ty byly zaměřeny na jednotlivé fáze auditu, jako je například předběžný audit, včetně například nástroje, který můžou využít firmy pro předběžné otestování toho, zdali jsou na samotný audit připraveny, popřípadě ke zjištění potenciálních nedostatků, kterým by se měly před samotným auditem věnovat. Vítězné programátorské týmy napříč kategoriemi soutěžily o finanční odměnu více než 58 tisíc dolarů.

Vítězné týmy hackathonu a finální podoby jejich soutěžních aplikací k vyzkoušení jsou dostupné na oficiálních stránkách The Good Code Hackathonu.


Podporující členové FSC Česká republika:http://www.hornbach.czhttp://www.pointcz.cz
 

® FSC, A.C. All rights reserved. FSC-SECR-0038