Volná místa tisknout

FSC ČR (Fairwood, z. s.), hledá pracovníka/pracovnici do kanceláře v Brně na pozici:

PR PRACOVNÍK/PRACOVNICE FSC ČR (FOREST STEWARDSHIP COUNCIL)

Náplň práce:

  • řízení spotřebitelských kampaní
  • tvorba mediálních výstupů (tiskové zprávy, e-newsletter)
  • komunikace s médii a na sociálních sítích
  • komunikace se zpracovatelskými firmami a obchodníky v rámci podpory certifikačního procesu FSC
  • aktualizace webových stránek a internetových aplikací organizace

Požadujeme:

  • VŠ/VOŠ/SŠ vzdělání
  • žurnalistické dovednosti
  • velmi dobré komunikační schopnosti
  • schopnost koncepčního myšlení
  • znalost anglického jazyka
  • odpovědný vztah k práci a spolehlivost
  • kreativitu
  • schopnost práce v týmu

Vítáme:

  • lesnické, krajinářské, příp. humanitně-environmentální vzdělání, orientace v problematice certifikace lesů
  • praxe v médiích
  • praxe v nevládní organizaci
  • znalost práce v grafických programech (Adobe InDesign, Illustrator, Photoshop)

Nabízíme:

  • 0,5 úvazek
  • tvůrčí spolupráci na PR a marketingových aktivitách FSC ČR
  • zajímavou a kreativní práci v české pobočce celosvětově působící organizace
  • možnost osobního růstu při práci na mezinárodních projektech v celosvětové síti FSC
  • pružnou pracovní dobu
  • odpovídající finanční ohodnocení
  • nástup: červen 2017

Motivační dopis s přiloženým strukturovaným životopisem zasílejte do 28. dubna 2017 (včetně) e-mailem na níže uvedenou adresu (do předmětu uveďte „VR_PR_2016_Vaše příjmení“). Motivační dopis je nedílnou součástí výběrového řízení. Vybraní uchazeči budou během následujícího týdne pozváni na pohovor. Oznámení o negativním výsledku zasíláme pouze na vyžádání a elektronicky. FSC ČR si vyhrazuje právo prodloužit výběrové řízení, případně neobsadit pracovní pozici. Zaslané materiály se uchazečům/kám nevrací. Další dotazy ohledně pracovní náplně rádi zodpovíme.

Fairwood, z. s. (národní kancelář FSC ČR), Kounicova 42, Brno 602 00.

Kontaktní osoba: Mgr. Martin Koubek, Ph. D.

tel. +420 545 211 383, +420 737 085 007

e-mail: martin.koubek@czechfsc.cz