Výběrová řízení tisknout

Výběrová řízení a veřejné zakázky vyhlášené národní kanceláří FSC ČR (Fairwood z.s.).

.

Aktuální výběrová řízení:

V současnosti není vypsáno žádné výběrové řízení.

 

Ukončená výběrová řízení:

Výběrové řízení na sociologické šetření zaměřené na znalost značky FSC

Podlimitní veřejná zakázka

V rámci realizace projektu „Implementation of environmentally responsible forest management” podpořeného grantem z Norska v rámci Norského finančního mechanismu vyhlašuji výběrové řízení na “Sociologické šetření zaměřené na znalost značky odpovědné spotřeby dřeva FSC”. Dokumentaci k vypracování nabídky na tuto podlimitní veřejnou zakázku naleznete zde.

Vaše nabídky prosím doručte nejpozději do 11. května roku 2009 do 16:00 na adresu sídla FSC ČR.

 

Výběrové řízení na propagaci značky odpovědné spotřeby - FSC

V rámci realizace projektu „Implementation of environmentally responsible forest management” podpořeného grantem z Norska v rámci Norského finančního mechanismu Vás vyzýváme k podání nabídky podlimitní veřejné zakázky podle dokumentace “Marketingová studie a spotřebitelská kampaň zaměřená na propagaci výrobků odpovědné spotřeby s certifikátem FSC”. Všechny dokumenty potřebné k podání nabídky jsou ke stažení zde.

Vaše nabídky doručte nejpozději do 13. března 2009 do 16:00 na adresu sídla. FSC ČR.

Vyhlášení veřejné zakázky

V rámci realizace projektu „Implementation of environmentally responsible forest management” podpořeného grantem z Islandu, Lichtenštejnska a Norska v rámci Finančního mechanismu EHP a Norského finančního mechanismu Vás vyzýváme k podání nabídky podlimitní veřejné zakázky podle dokumentace „Zavádění ekologicky šetrného hospodaření podle standardu FSC v České republice“. Všechny dokumenty potřebné k podání nabídky jsou ke stažení zde.

Vaše nabídky doručte nejpozději do 20. listopadu roku 2008 do 16:00 na adresu sídla FSC ČR.