Přijďte se podívat do brněnské Vaňkovky na nejlepší snímky z fotosoutěže Není les jako les tisknout

V brněnském nákupním centru Galerie Vaňkovka jsou od začátku července k vidění vítězné snímky z loňského ročníku fotosoutěže FSC ČR „Není les jako les“. Celkem devět fotografií (tři nejlepší z každé kategorie) na velkoformátových panelech jsme umístili u fontány v samém středu Vaňkovky. Výstava potrvá až do pátku 12. července.


Fotosoutěž „Není les jako les“ patří k největším fotografickým soutěžím s environmentální tématikou v ČR. Zaměřuje se na podporu šetrného a přírodě blízkého lesního hospodaření a zodpovědné spotřeby výrobků ze dřeva. Do loňského, již šestého ročníku zaslali soutěžící přes 3 tisíce fotografií, které soutěžily ve třech kategoriích („Dřevo v ruce,” „Les a strom” a „Lidé v lese,”) o věcné ceny v hodnotě téměř sto tisíc korun.

Další ročník fotosoutěže FSC „Není les jako les“ se bude konat i letos a je jako vždy otevřen všem amatérským i profesionálním fotografům. Pokud máte zájem se ho zúčastnit, nezapomeňte sledovat naše Facebookové stránky nebo web Poznej Dřevo. Bližší informace budou k dispozici již brzy!


Podporující členové FSC Česká republika:http://www.hornbach.czhttp://www.pointcz.cz
 

® FSC, A.C. All rights reserved. FSC-SECR-0038