Společnost ORIFLAME uvedla na český trh první řadu ekokosmetiky tisknout

 Řada Ecobeauty je první globální kosmetickou řadou společnosti ORIFLAME, která uzavřela partnerství se čtyřmi nezávislými organizacemi: FAIRTRADE, ECOCERT, VEGAN, SOCIETY a FSC. Tato nová řada přírodní kosmetiky má také minimální dopad na životní prostředí.

Řada Ecobeauty antioxidační péče o pleť zahrnuje celkem tři výrobky: vyhlazující denní krém, vyhlazující noční krém a vyhlazující oční krém. Všechny tři výrobky jsou vhodné pro všechny typy pleti a hodí se pro každý věk.

Vyhlazující denní krém Oriflame Ecobeauty pomáhá obnovit pleť, posílit její ochrannou bariéru, a tak bojovat proti nedokonalostem během celého dne. Vyhlazující noční krém Oriflame Ecobeauty intenzivně vyživuje a obnovuje pleť a chrání ji během spánku. Zatímco vyhlazující oční krém Oriflame Ecobeauty s velmi lehkým přírodním složením vyhlazuje jemné linky a redukuje otoky a tmavé kruhy kolem očí.

U výrobků této řady je garantován minimální 95% podíl ingrediencí z obnovitelných, udržitelných a dosledovatelných zdrojů. Receptury neobsahují žádné složky živočišného původu, parabel, silikonu, minerálních olejů a syntetických vůní. Všechny výrobky jsou baleny ve 100% recyklovatelných materiálech, šetrných k životnímu prostředí.

Více informací naleznete na www.oriflame.com/ecobeauty nebo na českém serveru http://cz.oriflame.com/, kde si lze výrobky rovněž objednat.
  

.  

 

Zdroj: tisková zpráva Oriflame, 10. února 2012. 


Podporující členové FSC Česká republika:http://www.hornbach.czhttp://www.pointcz.cz
 

® FSC, A.C. All rights reserved. FSC-SECR-0038