FSC ČR má nové webové stránky! Jejich výhodou je jednoduchá struktura, díky které návštěvníci rychleji najdou informace o FSC ČR, které je zajímají nebo snadno vyhledají dokument, který si potřebují stáhnout.

Vylepšené funkce webu nám také umožní přinášet návštěvníkům více interaktivní a moderní obsah, jako třeba novou a pravidelně aktualizovanou Facts&Figures mapu, na které lze kdykoli vyčíst aktuální rozlohu FSC certifikovaných lesů a počty certifikátu v navazujícím zpracovatelském řetězci ve světě nebo třeba v jednotlivých státech a kontinentech.

 

Majitelé a správci lesů, kteří uvažují o certifikaci v systému FSC, jistě ocení také nového step-by-step průvodce získáním certifikace FSC, který v jednotlivých bodech představuje kompletní proces certifikace FSC včetně přípravy na audit či zvážení vhodnosti certifikátu pro konkrétní les.

 

FSC ČR bylo v květnu první národní kanceláří FSC na světě, která začala používat tento nejnovější web, další pobočky na něj přejdou v průběhu letošního a příštího roku.

a logo of Czech Ministry of environment

Projekt byl podpořen Ministerstvem životního prostředí.

Informace nemusí vyjadřovat stanovisko MŽP.